Nasza Oferta

Meble kuchenne

Przygotujemy projekt kuchni, który optymalnie wykorzysta dostępną przestrzeń. Ergonomiczne, wygodne, a jednocześnie stylowe kuchnie na wymiar.
Wizualizacja 3D pozwoli na prezentację naszej koncepcji,a następnie dokonywanie zmian i poprawek. Pomożemy wyborać najlepsze materiały, kolory oraz funkcjonalność.
Proponujemy lokalizację poszczegołnych elementów kuchni oraz urządzeń AGD.

  • Wyposażenie kuchni
  • Blaty kuchenne
  • Fronty lakierowane

Szafy i komody

Projekty naszych szaf wnękowych i garderób charakteryzują się dbałością o ich solidność i wysoką jakość. Materiały przez nas stosowane pochodzą od renomowanych poddostawców. Nie oszczędzamy na elementach konstrukcyjnych tworząc szafy trwałe i mocne. Przez cały proces projektowania wspieramy klienta prezentując wady i zalety poszczególnych rozwiązań. Nasze szafy na wymiar to meble funkcjonalne, praktyczne oraz o unikalnym designie.

Meble łazienkowe

Meble łazienkowe na wymiar sprawdzają w małych oraz w przestronnych łazienkach. Są element dekoracyjnym naszej łazienki, dodając jej elegancji i stylu. Dzięki doborowi odpowiednich mebli moga one optycznie powiększyć oraz maksymalnie zagospodarować jej powierzchnię. Meble łazienkowe podnoszę jej walory estetyczne. Meble naszej produkcji to gwarantowana trwałość i solidność. Do produkcji mebli łazienkowych używamy wyłącznie materiałów o wysokiej odporności na wilgoć. Zadbaj aranżację swojej łazienki ciesząc się nią przez długie lata.

Meble sklepowe i biurowe

Najwyższa jakości mebli biurowych i sklepowych gwarancją zadowolenia naszych klientów. Przygotowujemy produkt dopasowany do gustu oraz budżetu klienta - każdego zamówienie cechuje indywidualizm. Naszą specjalnością są meble biurowe, meble gabinetowe, do sal konferencyjnych i szkoleniowych, a także meble przeznaczone do sklepów, aptek, recepcji. Gwarancją wysokiej jakości to materiały materiały sprawdzonych dostawców. Przygotowujemy profesjonalne projekty mebli dla biur, gabinetów, sklepów, lokali usługowych.